ABC Stal
Wyślij szczegółowe zapytanie
Wyślij
Zadzwoń i zapytaj o produkt
91/307-91-00 lub 661-72-75-75

ABC Stal

ABC Stal to dział stworzony specjalnie na potrzeby klientów biznesowych, edukacyjnych oraz samorządowych. Przy aranżacji powierzchni gospodarczej, szatni bądź terenu zielonego z siłownią zewnętrzną - kierować należy się przede wszystkim jakością i doświadczeniem producenta. Oba wymienione warunki spełniają nasi dostawcy, będąc ekspertami w swoich dziedzinach. Świadczyć o tym może ilość realizacji oraz poziom ich skomplikowania. Nasza bogata oferta szafek skrytkowych, ubraniowych, skrytkowo-ubraniowych, BHP czy śniadaniowych na pewno zaspokoi Państwa potrzeby. Każdą szafkę możemy dopasować do Państwa oczekiwań po przez dodanie odpowiednich akcesoriów i dodatków takich jak np. ławeczki, nóżki, daszki do szafek, zamki szyfrowe, zamki na kluczyk bądź kłódkę czy też zamek na monetę stosowany najczęściej w miejscach użyteczności publicznej.

Oferta stal

Oferta ABC Stal to także stalowe meble biurowe i warsztatowe. Proponujemy Państwu najczęściej stosowane w działach księgowych oraz kasach szafy biurowe z drzwiami przesuwnymi, żaluzjowymi bądź szafki kartotekowe.

Zaopatrzyć możemy również warsztaty. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szafy przemysłowe wraz z wyposażeniem dodatkowym, szafy warsztatowe wraz z wyposażeniem, szafy komputerowe, stoły warsztatowe i narzędziowe oraz wiele innych.