ABC Szkoła
Wyślij szczegółowe zapytanie
Wyślij
Zadzwoń i zapytaj o produkt
91/307-91-00 lub 661-72-75-75

ABC Multimedia

Nasza oferta multimedialna skierowana jest do wszystkich, którzy obecnie wyposażają sale konferencyjne, wykładowe lub szkolne. Dzięki produktom najlepszych światowych marek oraz fachowemu doradztwu zapewnimy Państwu optymalny wybór.

Wśród naszych produktów znajdziecie Państwo:

Oferta multimedia

Już na etapie nauczania wczesnoszkolnego dzieci mogą odkrywać nowe światy, wykorzystując potencjał, jaki tkwi w internecie, komputerach i urządzeniach multimedialnych. Doświadczenie pokazuje, że dzięki technologiom dzieci rozwijają się szybciej, nabywają ważnych umiejętności, sprawniej porządkują i używają swojej wiedzy.

Zatem do dzieła!

Nasza oferta nieprzerwanie się rozwija. Poszukujemy nowych rozwiązań i nowinek technicznych dzięki którym przeprowadzana prezentacja lub lekcja stanie się o wiele ciekawsza i zapadnie na długo w pamięci słuchaczy.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani produktem, którego nie znaleźliście na naszej stronie prosimy o złożenie zapytania. Zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy bądź też bezpośrednio z naszym działem handlowym na podstronie kontakt